Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Skrót oferty

Alior Bank : Pożyczka gotówkowa - oferta z ubezpieczeniem
  • » Kredyt: 10 000 PLN / 84miesiące
  • » Wysokość raty: 202.44 PLN / miesiąc
  • » Oprocentowanie: 18 % / w skali roku
  • » Prowizja: 2.90 % / jednorazowa
Przejdź dalej

Szczegóły oferty

Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 202.44  PLN

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania, z uwzględnieniem kosztów prowizji i ubezpieczenia. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.

Oprocentowanie nominalne 9.49  %
Oprocentowanie rzeczywiste 18.00  %
Prowizja 2.90  %
Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.250  %

Dla uzyskania wskazanego poziomu oprocentowania i prowizji konieczne jest wykupienie ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na 24 miesiące - dla pożyczek z okresem trwania pożyczki nie przekraczającym 35 m-cy oraz ubezpieczenie na 36 m-cy dla pożyczek z okresem trwania pożyczki równym lub większym od 36 m-cy.

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Dodatkowe informacje

Kredyt dostępny nawet na 12 lat
Konieczność wykupienia ubezpieczenia
Wysoka maksymalna kwota kredytu

Ocena klientów 0/6

Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to niezwykły portal finansowy, który ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego. Pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe, a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy. Porównywarka finansowa pozwala także wybrać najlepsze lokaty bankowe. Wbrew pozorom wybór tego produktu nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Tradycyjna lokata bankowa, lokata codzienna (pozwala uniknąć podatku Belki), a może polisolokata? Niektóre banki prześcigają się w oferowaniu najlepszych depozytów. Jednak oprocentowanie zależy od tego, ile pieniędzy chcesz zainwestować oraz na jak długi okres. Dlatego porównywarka finansowa prosi Cię po danie podanie tych danych w swoim formularzu. Po naciśnięciu przycisku „porównaj” otrzymasz najlepsze oferty tylko dla zadanych przez Ciebie parametrów. Kontakt: bankowowscbezgranic@gmail.com